اردیبهشت سال 96 بود که از طریق اینستاگرام متوجه شدم که خانم عرفان نظر آهاری قرار است کارگاهی با عنوان (چهل روش برای زندگی بهتر) برگزار کنند. کارگاهی 3 روزه که طی سه هفته برگزار می شد.آن زمان دخترم 1 ساله بود.  خیلی احساس خستگی می کردم و با توجه به اینکه مدتی بود خانم نظر آهاری را در اینستاگرام فالو می کردم و کم و بیش با نوع تفکرشون آشنا بودم، خیلی ذوق داشتم که از نزدیک ببینمشان و حرفهایشان را از نزدیک بشنوم. حس آدم تشنه ای را داشتم که آب دیده و بی صبرانه منتظره  که به آب برسد.
کارگاه فوق العاده ای بود. شنیدم که باید شادی را با رنگ شاد ایجاد کنیم.  شنیدم که باید رنگ بگیریم و چیزی را رنگ کنیم. شنیدم که رنگ را باید وارد زندگی کنیم. شنیدم که به اجسام نباید نگاه صرفا کاربردی داشته باشیم.شنیدم که باید صبوری را به کمک پرورش گل بیاموزیم. شنیدم که باید جوری زندگی کنیم که خواندن کتاب زندگیمان برای همه جذاب باشد. شنیدم که باید کاری کنیم که زندگی بامزه باشد. شنیدم که باید در گروههای مردم نهاد و NGO ها عضو شویم و خیلی چیزهای جذاب دیگر که در نهایت بعد از دو سال منجر به تولید محتوایی شد که پیش رو دارید.
امیدوارم شما هم با کمک ویدیوهای آموزشی و سایر محتویات این سایت، رنگ را وارد زندگیتان کنید و زندگی برایتان روز به روز بامزه تر شود.
پربازدیدترین ها